Зустрічайте нові смартфони Huawei Y серії

13.06.2018

У 2018 році компанія презентувала нову лінійку смартфонів Y серії.

Розглянемо нову модель Huawei Y5 2018. У найбільш доступному пристрої серії реалізована актуальна функція розблокування смартфона за допомогою розпізнавання обличчя. Пристрій також має широкоформатний Huawei Fullview-екран і слоти для 3 карт: двох nanoSIM і однієї microSD. Це дозволяє покупцеві і зберігати значні обсяги інформації, і користуватися послугами двох мобільних операторів одночасно. Новинка також підтримує 4G.

Найбільш компактний пристрій у лінійці має якісний 5,45-дюймовий екран Huawei FullView 18:9 HD+. У порівнянні з конкурентами такої ж ширини корпусу, дисплей новинки від Huawei відображає на 12,5% більше контенту. Ергономічний дизайн робить пристрій зручним для управління однією рукою.

5-мегапіксельна фронтальна камера оснащена м'яким спалахом, що регулюється як автоматично, так і вручну. В автоматичному режимі камера самостійно розпізнає рівень освітлення обличчя і відповідно налаштовує яскравість для створення привабливих портретів. В основній камері реалізована технологія HDR-обробки зображень, а також можливість знімати панорамні фотографії від 90 до 360 градусів.

Інтелектуальний мікрофон 2-в-1 визначає зовнішні шуми під час розмови і пропонує перейти на більш потужний режим передачі мовлення одним натисканням кнопки гучності. Huawei Y5 2018 також має режим караоке*, який працює з підключеними навушниками.

Батарея 3 020 мА*г з енергозберігаючою технологією 6.0 робить можливим перегляд 13 годин відео і програвання 62 музики на одному заряді**.

*Доступний після оновлення HOTA (Huawei Over the Air).

**Дані базуються на результатах тестування у лабораторії Huawei. 

По матеріалам https://consumer.huawei.com/ua/