.

А ваш пароль надійний?

05.11.2018

Хакери навчилися на слух розпізнавати паролі і навіть графічні ключі, якими користувачі захищають доступ до своїх смартфонів😱 
У цьому їм допомагає додаток SonarSnoop, що експлуатує динаміки мобільного пристрою для фіксації дотиків до конкретних зон дисплея. Здається, ще ніколи кейлоггінг не був настільки технологічним.

Основу програми SonarSnoop становить технологія FingerIO, розроблена вченими Університету Ланкастера в Великобританії і Лінчепінгського університету в Швеції. 
Для зчитування відбитків використовуються мікрофони смартфону, неточність яких компенсується роботою штучного інтелекту, що відповідає за більш точне визначення координат дотиків. Завдяки цьому ймовірність точного розпізнавання захисної комбінації збільшується до 70% від базових показників.

Незважаючи на те, що більшість сучасних смартфонів пропонують замінити введення паролю на сканування особи або відбитка, деякі користувачі нехтують цією можливістю, справно набираючи захисну комбінацію вручну. Саме на них і розрахований SonarSnoop, який практично напевно визначить символи всього за один раз і передасть їх шахраям.