Що обрати: захисне скло або плівку?

13.03.2019

 

💣 Подряпали або розбили дисплей смартфона, і хочете надалі цього уникнути? Разом розберемося, що краще використовувати: захисну плівку або загартоване скло.
📲Чим відрізняються скло і плівка?
🔸Ціною. Плівкові протектори набагато дешевше скляних. Залежно від якості, ви можете купити плівку від 30грн/шт. Скляні протектори приблизно втричі дорожче: найпростіше загартоване скло коштує від 90грн.
🔸Різноманітністю. Скляні протектори в загальному і цілому однакові - з мінімальним розходженням, типу наявності або відсутності олеофобним покриття (захищає від відбитків пальців). Зате плівок існує кілька видів: глянцеві, матові, дзеркальні (перетворюють вимкнений екран в дзеркало), антишпигунські (не дають сусідові в автобусі підглядати в екран вашого смартфона), олеофобним і так далі.
🔸Міцністю. Стандартна товщина захисної плівки на екран - 0,1 мм, скла - 0,3-0,5 мм. Плівка простіше дряпається, відклеюється і рветься, ніж скло, а також не може захистити дисплей від удару при падінні. Скло більш міцне, зате воно знижує чутливість сенсорного дисплея: він може почати гірше реагувати.
🔸Відчуттями. Багато смартфони зараз мають скляні дисплеї, наприклад, з протиударного скла Gorilla Glass. Якщо наклеїти на такий екран плівку, відчуття будуть дуже сильно відрізнятися. Скляний протектор під пальцями більше схожий на оригінальний екран.
🔸Простотою установки. Неймовірно, але факт: скло приклеїти простіше, ніж плівку. Якщо ви наклеювали плівковий протектор, то знаєте, як складно зробити це рівно і без бульбашок повітря.

В цілому, вибір між плівкою або склом на екран - це вибір між естетикою і захистом. Якщо ви в цілому акуратно користуєтесь пристроєм, і вам докучають тільки подряпини і відбитки пальців, вибір на користь плівки буде більш розумним. А ось якщо ви часто впускаєте свій пристрій, але не хочете раз у раз міняти екрани - є сенс придбати більш міцне скло.
Допоможемо зробити правильний вибір: http://kv-ua.net/shops