Як вибрати чохол для планшета?

23.02.2015

Планування, вибір і, власне, сама покупка планшета - не єдині завдання, яке належить вирішити. Разом з придбанням гаджета, за допомогою якого ви зможете працювати, спілкуватися з друзями або розважатися, доведеться подбати про його безпеку. Забезпечити захист допоможе найпоширеніший в асортименті аксесуар - чохол. Про те, як правильно вибрати, враховуючи не тільки функцію захисту, але й зручність, читайте далі.

Призначення. 

Володарі другої, третьої або четвертої за рахунком моделі планшета, добре знайомі з тим, наскільки може полегшити чохол використання гаджета в повсякденному, насичено-активному житті. В описах, які додаються до аксесуара, виробники вказують не тільки розміри чохла, діагональ моделі планшета, але й матеріал, з якого виготовлений чохол, його колір і вагу. Одні моделі чохлів позиціонуються, як підставки, інші оснащені додатковою клавіатурою. Який ж чохол стане вашим? Судіть самі!

Основні типи чохлів. Плюси і мінуси

Вибір моделей, представлених на ринку виробниками чохлів для планшетів, настільки широкий, що має сенс умовно поділити всі модельні ряди на три ключових групи. 

Перша група включає так звані чохли-накладки. Якщо ви не випускаєте планшета з рук, вам важливо отримати можливість максимально зручно розташувати пристрій у руках, уникнувши при цьому падінь або випадкових ударів, то чохол-накладка - це те, що вам потрібно.

Друга група об'єднала популярні обкладинки для планшетів. Найпростіші моделі отримали назву чохол-книжка. Вони гідно виконують свою основну захисну функцію, добре тримають репутацію бюджетного варіанту. І в той же час, здатні підкреслити значущий статус власника. 

Власникам планшетів, які багато спілкуються, захоплюються іграми та іншими розвагами, ідеально підійдуть чохли-підставки.

Можливість не тільки захистити планшет від негативних впливів, але й зручно розташувати його під час роботи, робить такий чохол особливо привабливим. Щоб пристрій був надійно закріплений в чохлі, розробники застосовують спеціальні скоби-утримувачі. Перелік матеріалів, з яких виготовляються такі скоби, включає в себе метал і пластик. В якості альтернативи пропонуються різноманітні гумки, петлі і навіть каркаси спеціальної конструкції. 

Ще один плюс, яким тішать виробники чохлів-обкладинок - це можливість підтримувати функцію розблокування екрану вашого планшета. Зручно, істотно заощаджує час.

Ваш планшет радше для роботи, ніж для розваг? Чохли-обкладинки з додатковою клавіатурою створені саме для вас! Звичайно, наявність клавіатури, навіть такого розміру, збільшує вагу обкладинки, місця теж потрібно більше, але ці мінуси швидко зникають, оскільки робота з документами, приміром, вимагає швидкості друку і точності. Екранна клавіатура не завжди може забезпечити виконання цих вимог. Підключення додаткових клавіатур ви можете здійснювати за допомогою трьох типів USB, спеціального кабелю ж або зручного підключення з Bluetooth.

Третя група - це чохли, обов'язок яких зберегти і доставити ваш улюблений планшет до місця призначення. В першу чергу, для виконання поставленого завдання виробники пропонують спеціальні сумки.

Матеріали для чохлів. 

Основна функція, яку повинен виконувати чохол, полягає, передусім, у захисті планшета від пошкоджень. Наскільки аксесуар справляється із поставленим завданням, залежить від матеріалу, з якого виготовлений чохол. Асортимент матеріалів досить різноманітний:

- Натуральні тканини. Захист залишає бажати кращого. Зате сподобається дівчатам та молоді з оригінальним смаком. Крім того, сліди пальців додатково витирати не доведеться.

- Особливі матеріали. Неопрен або поліуретан. Відмінний захист, можливість отримати додаткові функції.

- Замінник шкіри. Бюджетний варіант для майбутніх президентів компаній. Чохол з такого матеріалу захищає від пошкоджень, має стильний зовнішній вигляд, впорається з будь-якою кількістю додаткових функцій.

- Шкіра. Дорогий, статусний аксесуар для успішних та ділових людей.

- Силікон. Діти не особливо стежать за модою та статусом, зате полюбляють барвисті й приємні на дотик речі. Чохли-накладки з силікону оригінальної форми призначені в першу чергу для дітей. 

Придбати чохол для планшета чи ні, залежить тільки від вас. Що ви обираєте? Витратити невеличку суму і надовго відстрочити візит в сервісний центр, або ж постійно перебувати під впливом випадковостей? Вирішуйте самі! Де саме підібрати та придбати стильний аксесуар?

Ви знаєте відповідь: звісно ж у «Комп’ютерному Всесвіті»!