.

Ду ю спік інглиш? Топ-5 крутих додатків для вивчення англійської

18.04.2019

Вивчення мови вимагає постійної практики, на яку часто просто не виходить виділити час. У цій статті ми розповімо про п'ять кращих програм для вивчення англійської. Досить 20 хвилин в день, щоб підтримувати знання в тонусі.

Duolingo

  • ✔ Вартість: безкоштовно
  • ✔ Платформи: iOS, Android і Windows

Коли справа доходить до вдосконалення англійської, Duolingo стає одним з найбільш бажаних варіантів. Фактично це найпопулярніше безкоштовний мовний додаток у всьому світі! З ним можна вчитися в ігровій формі, наприклад, заповнюючи варіанти в реченнях або з'єднучи малюнки з їх назвами. З Duolingo у вас є можливість займатися кількома мовами одночасно, так що, довівши свою англійську до досконалості, ви точно не занудьгуєте!

 

Speaking Pal

  • ✔ Вартість: безкоштовно, але з вбудованими покупками
  • ✔ Платформи: iOS, Android

Ще одна не менш популярна платформа в нашому списку - Speaking Pal. Додаток створено для поліпшення вимови. Завдяки технології розпізнавання голосу Speaking Pal моментально реагує на вашу мову і розбирає її до кожного слова. За допомогою цього додатка ви можете створювати імітацію телефонної розмови з носієм, а безкоштовна версія пропонує 16 рівнів, чого цілком достатньо для досягнення гарних результатів, але якщо все-таки вирішите розширити функціонал, то це буде коштувати до 700грн.

 

Hello Talk

  • ✔ Вартість: безкоштовно, але з вбудованими покупками
  • ✔ Платформи: iOS, Android

Завдяки Hello Talk ви можете зв'язуватися з носіями мови по всій планеті і спілкуватися з ними в режимі реального часу, маючи під рукою лише смартфон! Крім того, програма здатна виступати в ролі перекладача або навіть чату для спілкування! В листуванні з людьми у користувача є можливість виділяти помилки співрозмовника, тим самим допомагаючи йому удосконалювати свої навички. Hello Talk також здатний знайти помилки в будь-якому тексті, варто тільки навести на нього камеру телефону! Встановити його можна на iOS або Android пристрої, а ціна на отримання розширеної версії буде варіюватися.

 

English Grammar Ultimate
 

  • ✔ Вартість: безкоштовно
  • ✔ Платформи: iOS, Android

Якщо ви хочете поліпшити свої знання в англійській граматиці, то це програма створена саме для вас! Вона охоплює часи в англійській мові, пряму і непряму мову, прийменники і союзи. English Grammar Ultimate допомагає покращувати навички в цих областях, приводячи найпоширеніші помилки в розмовах і окремих реченнях, паралельно пропонуючи варіанти виправлення. Хоча граматика і не найцікавіша річ в світі, тут вона подається у формі вікторин і статей, що дозволяє зробити процес навчання більш цікавим!

 

Memrise
 

  • ✔ Вартість: безкоштовно, але з вбудованими покупками
  • ✔ Платформи: iOS, Android

Не секрет, чим більше ваш словниковий запас, тим впевненіше ви будете почувати себе при розмові з іншою людиною. Так ось, Memrise - це додаток для запам'ятовування англійських слів за допомогою смішних асоціацій. Найцікавіша особливість платформи полягає в тому, що курси розроблені самими користувачами, а значить перевірені дослідним шляхом! У вашому розпорядженні виявиться більше 13 сторінок корисних матеріалів від найпростіших, як "Англійські неправильні дієслова", до більш складних.