.

Гід по навушниками. Як обрати ідеальні для себе?

23.04.2019

Кабель або бездротове з'єднання?

Головною перевагою будь-яких навушників, крім якісного відтворення звуку, є зручність їх використання. Багато в чому це залежить від типу з'єднання навушників з плеєром або смартфоном, отже, перше, що потрібно зробити при покупці, - вирішити, чи підійдуть вам моделі з кабелем чи ні.

Дротові навушники - найпоширеніший тип, до них належить переважна більшість моделей. Тут все просто: якщо вас влаштовує цей варіант, то потрібно тільки визначитися з довжиною шнура, і можна сміливо купувати вподобану модель. У домашніх навушників зазвичай кабель довжиною близько 3 м, що надає певну свободу, а призначені для вулиці  мають більш короткий дріт - наприклад, 1,2 м. Важливий момент: якщо ви носите плеєр в кишені, то краще віддати перевагу кутовому штекеру - він прослужить довше.

Сучасні бездротові навушники найчастіше підключаються до джерела звуку через протокол Bluetooth. При цьому звук трохи втрачає в якості, тому що дані піддаються сильному стисненню для передачі. Однак в сучасних бездротових навушниках використовуються спеціальні технології, що дозволяють уникнути погіршення звуку. У будь-якому випадку повна відсутність дроту може стати основним фактором при виборі девайса.

Вибираємо тип навушників

Конструкція самих навушників так само важлива, як і спосіб з'єднання з пристроєм відтворення звуку.

Навушники внутрішнього типу, які вставляються у вушний канал, підходять для прослуховування музики на вулиці або під час заняття спортом. Силіконові амбушюри забезпечують хорошу шумоізоляцію. Крім того, такий аксесуар практично нічого не важить.

Накладні навушники буде зручно використовувати і вдома, і за його межами. Великі амбушюри з м'якого матеріалу щільно прилягають до вушних раковин, відсікаючи сторонні шуми, а розміри корпусу дозволяють вмонтувати в навушники якісні динаміки. При тривалому носінні такі моделі можуть викликати втому - втім, це більше питання звички. В цілому ж такий варіант багато хто вважає оптимальним балансом між якістю звуку, зручністю і вартістю.

Повнорозмірні навушники - найбільші. Їх амбушюри не тиснуть на вушну раковину, а охоплюють її з усіх боків, утворюючи своєрідну звукову камеру. В результаті можна насолоджуватися відмінним звуком і повним комфортом. Раніше такі моделі призначалися, в основному, для домашнього або студійного використання, але тепер виробники все частіше роблять їх легкими і мобільними, в тому числі і бездротовими.

Допоможемо обрати навушники твоєї мрії в інтернет-магазині Комп'ютерний Всесвіт https://kvshop.com.ua/naushniki/

або в одному з магазинів мережі http://kv-ua.net/shops