.

Топ-5 застосунків для подорожей

04.06.2019

Додатки для мобільних пристроїв вивели самостійні подорожі на новий рівень: всі можливості невеликого туристичного агентства тепер легко вміщаються в кишені. GPS і карти, калькулятор валют і путівник по місту, словник і зручний пошук готелю - грамотний набір додатків допомагає планувати подорожі і економити час, гроші і нерви, поки сидиш в кафе, їдеш в таксі або валяєшся в ліжку.

👜👜👜 PackPoint — список речей

Пів дня (так-так, новий правопис:) ) збирали валізу, а потім «все забули, нічого не взяли». Якщо це про вас, спробуйте PackPoint. Задайте місто, дату, термін поїздки і вкажіть, чим будете займатися (наприклад, ходити по ресторанах і валятися на пляжі), і додаток на основі прогнозу погоди видасть готовий список речей. Зручно? Зручно!

http://bit.ly/2ENI1b9

 

🛫🏫🚗 Skyscanner - авіаквитки, готелі, прокат машин

Додаток Скайсканера миттєво знаходить дешеві авіаквитки, готелі та машини напрокат. Якщо у вас гнучкі плани, виберіть цілий місяць замість конкретних дат і отримаєте графік цін, на якому видно, в який день переліт коштує дешевше. Для натхнення натисніть «Шукати скрізь» і дізнайтеся, куди найвигідніше злітати з вашого міста.

http://bit.ly/2WhTvde

 

🛫🛫🛫 Flightradar24 - відстеження літаків

Flightradar24 збирає дані про перельоти. Знайдіть рейс в пошуку по його номеру, виберіть на карті або просто наведіть телефон на небо, і додаток назве тип літака, авіакомпанію, маршрут, швидкість, висоту, час відправлення і прибуття.

http://bit.ly/2HVy6T7

 

💤💤💤 SkyGuru - боротьба з аерофобією

SkyGuru в реальному часі розповідає пасажирам, що і чому відбувається в польоті. Рулювання по злітній смузі, зліт, стрибок, крен, бовтанка - додаток методично коментує абсолютно все. Для аерофобів корисно тим, що, по-перше, перестаєш смикатися через незрозумілі речі, по-друге, добре відволікає. Неначе летите з другом-психологом, який розбирається в авіації і займає вас бесідою.

http://bit.ly/2Z562SY

 

🚂🛫🚌 Rome2Rio - планувальник складних маршрутів

Буває так, що з точки A в точку B доводиться добиратися через C і D. Для цих випадків стане в нагоді Rome2Rio - додаток, який прокладає складні маршрути, в тому числі між країнами. Він підкине ідеї, на яких автобусах їхати з Анталії в Тбілісі і скільки поїздів змінити, щоб без перельоту дістатися з Київа в Дрезден.

http://bit.ly/2MrU58u