.

Перший TechnoВсесвіт! Як це було

18.06.2019

Вгадайте, де 7 червня зібрались понад 100 експертів продажу? Куди завітали представники таких безапеляційно крутих брендів, як AMD, Lenovo, Epson, Huawei, Colorway та Target Finance? На якому заході відбувались дружні зустрічі та панувала атмосфера корпоративної єдності, азарту й драйву?
Відповідь проста й лаконічна: TechnoВсесвіт! Запам’ятайте це слово, адже відтепер воно лунатиме, як супутник-асоціація до «технічно», «цікаво», «пізнавально», «весело» та «команда»!

 

    


Отож, у погожу червневу п’ятницю з усіх куточків України з’їхались майстри та майстрині торгівельної справи. В мальовничому готельному комплексі «Панська Гора», що поблизу Львова, для команди мережі «Комп’ютерний Всесвіт» готувався насправді вражаючий захід! Доповіді висококваліфікованих спікерів, презентації Hi-Tech продуктів та рішень, знайомство з семплами, презентованими на бренд-зонах виробників, можливість випробувати свої сили та виграти цінні подарунки під час інтерактивного квесту Techno Quest, врешті – дружнє неформальне спілкування під час запальної BBQ party!

    


Разом ми довідались чимало нового про мистецтво продуктивності процесорів AMD 2-го й 3-го покоління, феєрію кольору та якості БФП EPSON та функціональні й іміджеві фішки смартфонів Huawei. Наш пульс прискорювався від азарту під час презентації геймерських ноутбуків Lenovo, а ліва півкуля мозку активно вмикалась на доповіді Target Finance. І, звісно, широкий асортимент зарядних пристроїв, аксесуарів та інших нетривіальних девайсів Color Way не залишив байдужим жодного учасника!

 

    

 

    


Теорія без практики – час на вітер! Тому не презентаціями єдиними, а й інтерактивним квестом «включались» гості TechnoВсесвіту! Здобували прикладні знання, призи, сертифікати та реактивний заряд позитивних емоцій, котрий абсолютно точно активується для нових професійних досягнення та відгукнеться десяткам і сотням задоволених клієнтів!