.

Як обрати ідеальний телевізор в квартиру?

06.08.2019

Багато користувачів, вибираючи телевізор у величезному залі торгового центру, відчувають справжній шок від цього гаджета, коли він не вміщується в квартирний простір. Пропонуємо розібратися, який же він - ідеальний телевізор для квартири.

 

Діагональ

Як правило, діагональ середнього телевізора в квартирі складає 32 дюйми. Якщо кімната велика - можна варіювати ширину на 10-15 дюймів. Усе інше - від лукавого. Не женіться за величезною діагоналлю, оскільки якість картинки більшості телеканалів відверто розчарує.

LED або OLED?

LED- телевізори - це рідкокристалічні панелі, що є пласкими пристроями з невеликою вагою. У основі їх дисплея - світлодіоди, які энергоэффективні та цілком стерпні в якості відтворення картинки.

Наступне покоління телевізорів - OLED. Ці екрани контрастують ще краще, але ж подібний телевізор обійдеться дещо дорожче. Втім, різницю у вартості можна практично нівелювати, якщо скористатися послугами сервісу порівняння цін.

Ще дорожче обійдеться придбання плазмового телевізора. Вони досить рідкісні і їх вартість явно не по кишені звичайному користувачеві. Картинка ще контрастнiша, анiж в рідкокристалічних моделях, але чи коштує він своїх грошей - не нам судити.

Якість зображення

Якщо ви вибрали телевізор НD Ready, сусід хвастає, що у нього Full HD на тому ж 32-дюймовому дісплеї, сміливо запросите його до себе у гості - нехай переконається своїми очима, що при подібній діагоналі різниці абсолютно не видно. Тобто він переплатив.

СМАРТ-ТБ

Ось це дійсно важлива функція. Обирайте телевізор із СМАРТ-ТБ, аби синхронізувати його зі своїм інтернет-провайдером, і отримати можливість насолоджуватися величезною кількістю каналів на будь-який смак.

Цифрове ТБ

Аналогове телебачення в Україні відживає останні дні, а тому сучасний телевізор 100% вже оснащений ТБ-тюнером. Єдине, що може знадобитися, це чіп для активації. Купити його можливо окремо від телевізора.

Комп'ютерний Всесвіт підготував великий асортимент телевізорів перевірених брендів, обирай саме свій!

За матеріалами ukrinform.ua