Сервісні послуги

Налаштування ОС Windows Швидко та професійно налаштуємо ОС Windows для зручної роботи з Вашим ПК*
від 100 грн
Налаштування ОС на Нетбуці Швидко та професійно налаштуємо ОС Windows для зручної роботи з Вашим нетбуком*
від 100 грн
Встановлення безкоштовного пакету програм Встановлення програм для початкової роботи з ПК (7-z архіватор, k-lite codec, Openoffice, Mozilla Firefox, CDBurnerXP, антивірус)
від 100 грн
Налаштування Android Налаштування телефону, планшету або будь якого іншого пристрою на ОС Android
від 199 грн
Налаштування комплексної безпеки ПК: антивірусні програми, антиспам фільтри, брандмауера, захист від хакерських атак Ми забезпечимо надійний захист: жоден вірус, спам чи інший небажаний гість не потрапить до Вашого ПК.*
від 59 грн
Підключення периферійних пристроїв (принтери, модеми, ігрові пристрої і т.д.) Не бажаєте розбиратись з усілякими кабелями та налаштуваннями? Хочете одразу використовувати на всі 100% свої нові пристрої?
від 49 грн
Встановлення та налаштування комп. комплектуючих (пам'ять, вінчестер, привід і т.д.) Підключення комп'ютерних комплектуючих (пам'ять, жорсткий диск, відеокарта тощо), забезпечення оптимальної роботи системи **
від 49 грн
Налаштування комунікаційних програм: ICQ, Skype, e-mail. Створення та налаштування особистої електронної скриньки і т.д. Спілкуйтесь через Інтернет та отримайте масу нових можливостей: абсолютно безкоштовні дзвінки за кордон та в межах країни через Skype! Переписуйтесь з друзями по ICQ! Забудьте про укрпошту: створивши власну скриньку, можна листуватись і надсилати файли за лічені хвилини!
від 49 грн
Налаштування мобільного доступу в Internet Ви зможете переглядати улюблені сайти, приймати пошту, качати інформацію та працювати у віддаленому доступі будь-де. Налаштуйте мобільний інтернет і забудьте про кабелі підключення та прив'язаність до одного місця роботи.
від 49 грн
Розблокування ОС від банерів та вірусів Ви більше не можете користуватись свом ПК або ноутбуком бо Вам заважає незрозумілий банер? Зверніться до нас і наші спеціалісти швидко позбавлять від надокучливих банерів.
від 99 грн
Об'єднання ПК у мережу Досі бігаєте з флешкою між комп'ютерами? Не потрібно! Об'єднання в мережу Ваших ПК заощадить час та підвищить продуктивність праці!
від 99 грн
Налаштування безпровідної мережі Створення Wi-Fi зони, підключення та налаштування пристроїв для роботи в мережі. **
від 99 грн
Налаштування енергозбереження та безшумної роботи ПК Бажаєте заощаджувати на електроенергії і при цьому працювати в тиші без зайвого шуму? Наші спеціалісти налаштують необхідні режими Вашого ПК - і питання вирішене!
від 49 грн
Встановлення СБПЧ Система безперебійної подачі чорнила - це суттєве заощадження на друці! Ми встановимо та налаштуємо принтер так, щоб Вас більше не турбувала заправка або ж купівля картриджів до принтера. **
від 159 грн
Відновлення інформації Випадково стерли улюблену фотоколекцію? Річний звіт? 9 з 10 розділів дипломної роботи? Ми допоможемо відновити втрачену інформацію!
від 100 грн
Модернізація ПК (аналіз та встановлення запчастин) Ваш ПК уже не такий швидкий, як колись ? Вдоскональте його! І він працюватиме значно краще з новими комплектуючими! Проконсультуємо стосовно можливої та бажаної заміни, проведемо модернізацію! **
від 99 грн
Налаштування GPS GPS чомусь не працює? Не маєте карти свого міста? Наші спеціалісти швидко та якісно вирішать ці проблеми. І будь-яка подорож стане для Вас легкою та приємною!
від 99 грн
Пошук та запис драйверів Не всі Ваші пристрої працюють коректно? Ваш ПК не бачить мережеву карту чи принтер? Допоможемо знайти потрібні драйвери та при потребі встановимо їх на Ваш ПК.
від 49 грн
Заправка картриджів Заправка лазерних та струменевих картриджів.
від 25 грн
Ксерокопія та роздрук Вам більше не доведеться шукати, де роздрукувати або зробити ксерокопію документів! Весь спектр послуг для Вас тільки у "Комп'ютерному Всесвіті".
від 0,5 грн
Чистка ноутбука з заміною термо-пасти Ваш ноутбук почав самовільно виключатись? Дуже шумить та гріється? Не біда, профілактика та чистка з заміною термо-пасти допоможе Вам цього позбутись.
від 159 грн
Діагностика ПК, ноутбука та програмного забезпечення. Виявлення несправностей, вірусів, причин некоректної роботи ПК Наші спеціалісти поставлять точний діагноз "хвороби" Вашого ПК: технічні несправності, програмні вади, вірусне зараження, тощо. Вони нададуть рекомендації щодо ремонту або заміни.
від 99 грн
Ремонт ПК із заміною комплектуючих Ваш ПК працює не так як колись, виникають проблеми з перезавантаженням, тощо. Професійно та якісно відремонтуємо Ваш ПК та замінимо не справну його частину.
від 99 грн
Ремонт ПК без заміни комплектуючих Ваш ПК працює не так як колись, виникають проблеми з перезавантаженням, тощо. Професійно та якісно відремонтуємо Ваш ПК щоб Ви знову могли насолоджуватись його роботою.
від 99 грн
Дігностика та визначення ціни ремонту Потрібно відремонтувати ваш ноутбук, ПК або ж інший пристрій? Наша професійна діагностика дозволить визначити вартість ремонту та його терміни.
від 89 грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ОПИС ПРОГРАМИ
від 0 грн

При встановленні використовується виключно ліцензійне програмне забезпечення або безкоштовні аналоги!

* Вартість програмного забезпечення не входить у вартість послуги

** Вартість використаних матеріалів та пристроїв не входить у вартість послуги

*** Створення мережі до 5 ПК, більше 5 ПК ціна договірна

Вартість вказана у прайсі, це мінімальні вартість послуги, реальна вартість розраховується на місці працівником магазину виходячи з складності та об’єму робіт.